TazWeb 1.6.4 - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Bookmarks
fr: Marque pages

en: Add a bookmark
fr: Marquer cette page

en: Edit bookmarks
fr: Éditer les marques pages

en: Print this page
fr: Imprimer cette page

en: View source mode
fr: Code source de la page

en: View cookies
fr: Voir les cookies

en: Clean all cookies
fr: Nettoyer les cookies

en: TazWeb manual
fr: Manuel de TazWeb

en: Quit TazWeb
fr: Quitter TazWeb

en: %d bookmark | %d bookmarks
fr[0]: %d marque page
fr[1]: %d marques pages

en: TazWeb Bookmarks
fr: Marque pages TazWeb

en: Click on a value to edit - Right click to remove a bookmark
fr: Cliquer sur une valeur pour la modifier - Clique droite pour supprimer

en: Title
fr: Titre

en: TazWeb Browser
fr: Navigateur TazWeb

en: SliTaz simple, fast and small Web Browser
fr: Navigateur web simple et rapide de SliTaz
