TazWeb 1.6.4 - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Zoom in
fr: Zoom avant

en: Zoom out
fr: Zoom arrière

en: Add a bookmark
fr: Marquer cette page

en: View source mode
fr: Code source de la page

en: Print this page
fr: Imprimer cette page

en: TazWeb manual
fr: Manuel de TazWeb
