TazWeb 1.6.4 - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Bookmarks
ru: Закладки

en: Add a bookmark
ru: Добавить закладку

en: Edit bookmarks
ru: Правка закладок

en: Print this page
ru: Печать страницы

en: View source mode
ru: Исходный код

en: View cookies
ru: Просмотр куки

en: Clean all cookies
ru: Очистить все куки

en: TazWeb manual
ru: Руководство TazWeb

en: Quit TazWeb
ru: Закрыть TazWeb

en: %d bookmark | %d bookmarks
ru[0]: %d закладка
ru[1]: %d закладки
ru[2]: %d закладок

en: Cookies
ru: Куки

en: %d cookie | %d cookies
ru[0]: %d куки
ru[1]: %d куки
ru[2]: %d куки

en: TazWeb Browser
ru: Браузер TazWeb

en: SliTaz simple, fast and small Web Browser
ru: Простой, быстрый и маленький браузер SliTaz
