TazWeb 1.6.4 - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Add a bookmark
pt_BR: Adicionar aos favoritos

en: Print this page
pt_BR: Imprimir esta página

en: View source mode
pt_BR: Código-fonte

en: TazWeb manual
pt_BR: Manual do TazWeb

en: Quit TazWeb
pt_BR: Sair do Tazweb

en: TazWeb Browser
pt_BR: Navegador TazWeb

en: SliTaz simple, fast and small Web Browser
pt_BR: Navegador web simples e rápido do SliTaz
