TazWeb 1.10 - en to ja_JP translation catalogue (5 entries)

en: Add a bookmark
ja_JP: ブックマークへ追加

en: Print this page
ja_JP: このページを印刷

en: View source mode
ja_JP: ソースモードで表示

en: TazWeb manual
ja_JP: TazWeb マニュアル

en: Quit TazWeb
ja_JP: TazWeb を終了
