Tazpkg 5.0 - en to pl translation catalogue (340 entries)

en: base-system
pl: podstawowy-system

en: utilities
pl: narzędzia

en: network
pl: sieć

en: graphics
pl: grafika

en: office
pl: biuro

en: development
pl: narzędzia-programistyczne

en: system-tools
pl: narzędzia-systemowe

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: games
pl: gry

en: misc
pl: różne

en: meta
pl: meta-pakiety

en: non-free
pl: nie-wolne

en: SliTaz package manager - Version: %s
pl: Menadżer pakietów SliTaz - Wersja: %s

en: Usage:
pl: Użycie:

en: tazpkg [command] [package|dir|pattern|list|cat|--opt] [dir|--opt]
pl: tazpkg [komenda] [pakiet|katalog|wzór|lista|kategoria|--opt] [katalog|--opt]

en: Commands:
pl: Komendy:

en: Print this short usage
pl: Pokazuje tą krótką informację o użyciu

en: Show known bugs in packages
pl: Pokazuje znane błędy w pakietach

en: List installed packages on the system
pl: Wyświetla zainstalowane w systemie pakiety

en: List all available packages on the mirror
pl: Wyświetl wszystkie dostępne pakiety na serwerze (mirror)

en: Print information about a package
pl: Wyświetla informacje na temat pakietu

en: Print description of a package
pl: Wyświetla opis pakietu

en: List the files installed with a package
pl: Wyświetla listę plików zainstalowanych razem z pakietem

en: List the configuration files
pl: Wyświetla listę plików konfiguracyjnych

en: Search for a package by pattern or name
pl: Wyszukuje pakiety wg nazwy albo szablonu (pattern)

en: Search on mirror for package having a particular file
pl: Szukaj na serwerze (mirror) pakietu posiadającego
                       konkretny plik

en: Search for file in all installed packages files
pl: Szukaj pliku we wszystkich zainstalowanych pakietach

en: Download a package into the current directory
pl: Pobiera pakiet do aktualnego katalogu

en: Download and install a package from the mirror
pl: Pobiera i instaluje pakiet z serwera (mirror)

en: Download and install a list of packages from the mirror
pl: Pobiera i instaluje listę pakietów z serwera (mirror)

en: Install a local package
pl: Zainstaluj lokalny pakiet

en: Remove the specified package and all installed files
pl: Usuń wskazany pakiet i wszystkie zainstalowane pliki

en: Extract a (*.tazpkg) package into a directory
pl: Wypakuj pakiet (*.tazpkg) do katalogu

en: Pack an unpacked or prepared package tree
pl: Pakuje rozpakowane albo przygotowane drzewo katalogów
                       pakietu

en: Recharge your packages.list from the mirror
pl: Załaduj listę pakietów packages.list z serwera lustrzanego
                       (mirror)

en: Check packages %s to list and install latest upgrades
pl: Sprawdza sumy %s pakietów aby wyświetlić i
                       zainstalować najnowsze aktualizacje

en: Create a package archive from an installed package
pl: Tworzy archiwum pakietu z już zainstalowanego pakietu

en: Create a package archive with configuration files
pl: Tworzy archiwum pakietu z plikami konfiguracyjnymi

en: Rebuild a package with a better compression ratio
pl: Przebudowuje pakiet używając lepszej kompresji

en: Block an installed package version or unblock it for upgrade
pl: Blokuje zainstalowaną wersję pakietu, albo odblokowuje ją
                       do aktualizacji

en: Verify consistency of installed packages
pl: Sprawdza zgodność i zależności zainstalowanych pakietów

en: Install the flavor list of packages
pl: Instaluje listę pakietów z odmiany dystrybucji

en: Install the flavor list of packages and remove other ones
pl: Instaluje listę pakietów z odmiany dystrybucji i usuwa
                       wszystkie inne

en: Change release and update packages
pl: Zmień wydanie i zaktualizuj pakiety

en: Clean all packages downloaded in cache directory
pl: Czyści wszystkie pakiety pobrane do katalogu tymczasowego

en: Display dependencies tree
pl: Pokazuje drzewo zależności

en: Display reverse dependencies tree
pl: Pokazuje odwrotne drzewo zależności

en: Convert alien package to tazpkg
pl: Konwertuje pakiet deb/rpm/tgz/pet/sfs/sb/arch/ipk na format
                       pakietów SliTaz (*.tazpkg)

en: Link a package from another slitaz installation
pl: Dowiązanie do pakietu z innej instalacji SliTaz

en: Change the mirror url configuration
pl: Zmienia konfigurację url serwera

en: List undigest mirrors
pl: Wyświetla listę prywatnych repozytoriów

en: Remove an undigest mirror
pl: Usuwa prywatne repozytorium

en: Add an undigest mirror
pl: Dodaje prywatne repozytorium

en: Update an undigest mirror
pl: Aktualizuje prywatne repozytorium

en: Replay post install script from package
pl: Ponawia skrypt po-instalacyjny dla pakietu

en: Usage for command up:
pl: TazPkg użycie poleceń:

en: option
pl: opcja

en: Without options run in interactive mode and ask before install
pl: W przypadku braku podania opcji - uruchamia w trybie interaktywnym i wymaga
      potwierdzenia przed instalacją

en: Where options are:
pl: Gdzie opcje to:

en: Check only for available upgrades
pl: Sprawdza tylko dostępne aktualizacje

en: Force recharge of packages list and check
pl: Wymusza pobranie i sprawdzenie listy pakietów

en: Check for upgrades and install them all
pl: Sprawdza czy są uaktualnienie, a następnie instaluje
                       wszystkie dostępne

en: Example:
pl: Przykład:

en: Creating folder "%s"...
pl: Tworzenie "%s"...

en: Please specify a package name on the command line.
pl: Proszę podać nazwę pakietu w linii poleceń.

en: Unable to find file "%s"
pl: Nie można odnaleźć: "%s"

en: Unable to find the receipt "%s"
pl: Nie można odnaleźć recepty: %s

en: "%s" package is already installed.
pl: Pakiet "%s" już jest zainstalowany.

en: You can use the --forced option to force installation.
pl: Można użyć opcji --forced aby wymusić instalację, albo usunąć
    go zainstalować ponownie.

en: Unable to find the list "%s"
pl: Nie można odnaleźć listy: %s

en: You must probably run 'tazpkg recharge' as root to get the latest list of
    packages available on the mirror.
pl: Prawdopodobnie należy uruchomić 'tazpkg recharge' jako administrator
    aby pobrać najnowszą listę pakietów dostępnych na serwerze.

en: Unable to find package "%s" in the mirrored packages list.
pl: Nie można znaleźć: %s na liście pakietów na serwerze.

en: Extracting package...
pl: Rozpakowywanie...

en: Installation of package "%s"
pl: Instalacja: %s

en: Copying package...
pl: Kopiowanie...

en: Checking post install dependencies...
pl: Sprawdzanie po instalacyjnych zależności...

en: Please run "%s" in / and retry.
pl: Proszę wykonać '%s' w głównym katalogu / i ponowić próbę.

en: Saving configuration files...
pl: Zachowywanie plików konfiguracyjnych...

en: Installing package...
pl: Instalowanie...

en: Removing old package...
pl: Usuwanie starej wersji...

en: Removing all tmp files...
pl: Usuwanie wszystkich tymczasowych plików tmp...

en: Package "%s" (%s) is installed.
pl: Pakiet %s (%s) nie jest zainstalowany.

en: WARNING! Dependency loop between "%s" and "%s".
pl: OSTRZEŻENIE! Pętla zależności pomiędzy %s a %s.

en: Tracking dependencies for package "%s"
pl: Śledzenie zależności dla: %s

en: Missing package "%s"
pl: Brakujące: %s

en: %s missing package to install. | %s missing packages to install.
pl[0]: %s brakujący pakiet do instalacji.
pl[1]: %s brakujące pakiety do instalacji.
pl[2]: %s brakujących pakietów do instalacji.

en: Install all missing dependencies? (y/N)
pl: Zainstaluj wszystkie brakujące zalezności? (t/N)

en: Checking if package "%s" exists in local list...
pl: Sprawdzanie czy %s istnieje na lokalnej liście pakietów...

en: Leaving dependencies for package "%s" unresolved.
pl: Pozostawianie nierozwiązanych zależności dla %s.

en: The package is installed but will probably not work.
pl: Pakiet jest zainstalowany ale prawdopodobnie nie będzie działał.

en: Installed packages
pl: Zainstalowane pakiety

en: %s installed package found for "%s" | %s installed packages found for "%s"
pl[0]: Znaleziono %s zainstalowany pakiet dla: %s
pl[1]: Znaleziono %s zainstalowane pakiety dla: %s
pl[2]: Znaleziono %s zainstalowanych pakietów dla: %s

en: Available packages
pl: Dostępne pakiety

en: No "%s" found to check for mirrored packages. For more results, please run "%s" once as root before searching.
pl: Nie znaleziono '%s' aby sprawdzić pakiety na serwerze. Proszę wykonać '%s' jako administrator aby uzyskać więcej informacji podczas wyszukiwania.

en: %s available package found for "%s" | %s available packages found for "%s"
pl[0]: Znaleziono %s dostępny pakiet dla: %s
pl[1]: Znaleziono %s dostępne pakiety dla: %s
pl[2]: Znaleziono %s dostępnych pakietów dla: %s

en: Matching packages name with version and desc
pl: Pasujące nazwy pakietów wraz z wersją i opisem

en: Can't find flavor "%s". Abort.
pl: Nie można odnaleźć konfiguracji dla odmiany %s. Przerwano.

en: Current mirror(s)
pl: Aktualne serwer(y)

en: Please enter URL of the new mirror (http, ftp or local path). You must specify the complete address to the directory of the packages and packages.list file.
pl: Proszę wprowadzić URL nowego serwera (http, ftp albo lokalna ścieżka). Należy wprowadzić kompletny adres do katalogu pakietów i pliku packages.list .

en: New mirror(s) URL:
pl: Nowy URL serwera(ów)

en: Nothing has been changed.
pl: Nic nie zostało zmienione

en: Setting mirror(s) to: "%s"
pl: Ustawianie serwera na: %s

en: Blocked packages
pl: Zablokowane pakiety

en: No blocked packages found.
pl: Nie znaleziono zablokowanych pakietów.

en: Packages categories
pl: Kategorie pakietów

en: %s category | %s categories
pl[0]: %s kategoria
pl[1]: %s kategorie
pl[2]: %s kategorii

en: List of all installed packages
pl: Sporządza listę wszystkich zainstalowanych pakietów

en: %s package installed. | %s packages installed.
pl[0]: %s zainstalowany pakiet.
pl[1]: %s zainstalowane pakiety.
pl[2]: %s zainstalowanych pakietów.

en: Installed packages of category "%s"
pl: Zainstalowanych pakietów w kategorii: %s

en: %s package installed of category "%s". | %s packages installed of category "%s".
pl[0]: Zainstalowano %s pakiet w kategorii %s.
pl[1]: Zainstalowano %s pakiety w kategorii %s.
pl[2]: Zainstalowano %s pakietów w kategorii %s.

en: Mirrored packages diff
pl: Różnice (diff) w liście pakietów na serwerze

en: %s new package listed on the mirror. | %s new packages listed on the mirror.
pl[0]: %s nowy pakiet wymieniony na liście z serwera.
pl[1]: %s nowe pakiety wymienione na liście z serwera.
pl[2]: %s nowych pakietów wymienionych na liście z serwera.

en: Unable to list anything, no packages.diff found.
pl: Nie można sporządzić listy, nie znaleziono pliku packages.diff.

en: Recharge your current list to create a first diff.
pl: Odśwież aktualną listę pakietów  aby utworzy pierwszy plik różnic (diff).

en: List of available packages on the mirror
pl: Sporządza listę pakietów dostępnych na serwerze

en: %s package in the last recharged list. | %s packages in the last recharged list.
pl[0]: %s pakiet w ostatnio pobranej liście pakietów.
pl[1]: %s pakiety w ostatnio pobranej liście pakietów.
pl[2]: %s pakietów w ostatnio pobranej liście pakietów.

en: Installed files by "%s"
pl: Pliki zainstalowane przez: %s

en: %s file | %s files
pl[0]: %s plik
pl[1]: %s pliki
pl[2]: %s plików

en: Package    : %s
pl: Pakiet     : %s

en: Version    : %s
pl: Wersja     : %s

en: Category   : %s
pl: Kategoria  : %s

en: Short desc : %s
pl: Krótki opis: %s

en: Maintainer : %s
pl: Opiekun    : %s

en: License    : %s
pl: Licencja   : %s

en: Depends    : %s
pl: Zależności : %s

en: Suggested  : %s
pl: Sugerowane : %s

en: Build deps : %s
pl: Zależności budowania: %s

en: Wanted src : %s
pl: Wymagane źródła: %s

en: Web site   : %s
pl: Strona www : %s

en: Description of package "%s"
pl: Opis dla: %s

en: Sorry, no description available for this package.
pl: Przepraszamy, brak dostępnego opisu dla tego pakietu.

en: Please specify a pattern or package name to search for.
pl: Proszę wprowadzić szukany wzór albo nazwę pakietu.

en: Search result for "%s"
pl: Rezultat wyszukiwania dla: %s

en: Please specify a pattern or file name to search for.
pl: Proszę wprowadzić szukany wzór albo nazwę pliku.

en: Search result for file "%s"
pl: Rezultat wyszukiwania dla pliku %s

en: Package %s:
pl: Pakiet %s:

en: Search result for package "%s"
pl: Rezultat wyszukiwania pakietu %s

en: %s package | %s packages
pl[0]: %s pakiet
pl[1]: %s pakiety
pl[2]: %s pakietów

en: Please change directory (cd) to the packages repository and specify the list of packages to install.
pl: Proszę zmienić katalog (cd) na repozytorium pakietów i wprowadzić listę pakietów do instalacji.

en: Unable to find list "%s"
pl: Nie można znaleźć: %s

en: Adding implicit depends "%s"...
pl: Dodawanie domyślnych zależności %s...

en: Please specify the release you want on the command line.
pl: Proszę sprecyzować wersję wydania w linii poleceń.

en: Package "%s" is not installed.
pl: %s nie jest zainstalowany.

en: The following packages depend on package "%s":
pl: Poniższe pakiety mają w zależnościach %s:

en: The following packages have been modified by package "%s":
pl: Poniższe pakiety zostały zmodyfikowane przez %s:

en: Remove package "%s" (%s)? (y/N)
pl: Usuwa %s (%s)? (t/N)

en: Removing package "%s"
pl: Usuwanie: %s

en: Removing all files installed...
pl: Usuwania wszystkich zainstalowanych plików...

en: Removing package receipt...
pl: Usuwanie recepty dla pakietu...

en: Remove packages depending on package "%s"? (y/N)
pl: Usunąć pakiety zależne od %s? (t/N)

en: Reinstall packages modified by package "%s"? (y/N)
pl: Zainstalować ponownie pakiety zmodyfikowane przez %s? (t/N)

en: Check %s for reinstallation
pl: Sprawdza %s w poszukiwaniu reinstalacji

en: Uninstallation of package "%s" cancelled.
pl: Usuwanie pakietu %s zostało anulowane.

en: Extracting package "%s"
pl: Rozpakowywanie: %s

en: Copying original package...
pl: Kopiowanie oryginalnego pakietu...

en: Package "%s" is extracted to "%s"
pl: Pakiet %s został rozpakowany do: %s

en: Recompressing package "%s"
pl: Rekompresowanie: %s

en: Recompressing the FS...
pl: Rekompresowanie systemu plików...

en: Creating new package...
pl: Tworzenie nowego pakietu...

en: File lost
pl: Brakujący plik

en: Configuration files
pl: Pliki konfiguracyjne

en: User configuration backup on date %s
pl: Kopia zapasowa ustawień użytkownika z %s

en: Repacking "%s"
pl: Przepakowywanie: %s

en: Can't repack package "%s"
pl: Nie można przepakować %s

en: Can't repack, "%s" files have been modified by:
pl: Nie można przepakować, pliki z %s zostały zmodyfikowane przez:

en: Can't repack, the following files are lost:
pl: Nie można przepakować, brakuje następujących plików:

en: Can't repack, %s error.
pl: Nie można przepakować, błąd %s.

en: Package "%s" repacked successfully.
pl: Pakiet %s został z powodzeniem przepakowany.

en: Size: %s
pl: Rozmiar: %s

en: Receipt is missing. Please read the documentation.
pl: Brakuje recepty. Proszę zapoznać się z dokumentacją.

en: Packing package "%s"
pl: Pakowanie: %s

en: Creating the list of files...
pl: Tworzenie listy plików...

en: Creating %s of files...
pl: Tworzenie %s dla plików...

en: Compressing the FS...
pl: Kompresowanie systemu plików...

en: Updating receipt sizes...
pl: Aktualizacja rozmiarów recepty...

en: Creating full cpio archive...
pl: Tworzenie pełnego archiwum cpio...

en: Restoring original package tree...
pl: Odtwarzanie oryginalnego drzewa pakietu...

en: Package "%s" compressed successfully.
pl: Pakiet %s został pomyślnie skompresowany.

en: Repository "%s" doesn't exist.
pl: %s nie istnieje.

en: Undigest %s
pl: Prywatne %s

en: Repository "%s" is up to date.
pl: Repozytorium %s jest aktualne.

en: Recharging undigest %s:
pl: Pobieranie świeżej listy dla prywatnego repozytorium %s:

en: Creating backup of the last packages list...
pl: Tworzenie kopii zapasowej ostatniej listy pakietów...

en: %s new package on the mirror. | %s new packages on the mirror.
pl[0]: %s nowy pakiet na serwerze.
pl[1]: %s nowe pakiety na serwerze.
pl[2]: %s nowych pakietów na serwerze.

en: Last %s is ready to use. Note that next time you recharge the list, a list of differences will be displayed to show new and upgradeable packages.
pl: Najnowsze %s jest gotowe do użycia. Przy następny odświeżeniu listy pakietów zostanie wyświetlona lista różnic aby pokazać nowe i zaktualizowane pakiety.

en: List "%s" is older than one week... Recharging.
pl: %s jest starsza niż jeden tydzień... pobieranie nowej

en: Package
pl: Pakiet

en: Version
pl: Wersja

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: New build
pl: Nowy build

en: New version %s
pl: Nowa wersja %s

en: System is up-to-date...
pl: System jest aktualny...

en: %s installed package scanned in %ds | %s installed packages scanned in %ds
pl[0]: %s zainstalowany pakiet przeskanowany w %ds
pl[1]: %s zainstalowane pakiety przeskanowane w %ds
pl[2]: %s zainstalowanych pakietów przeskanowanych w %ds

en: %s blocked | %s blocked
pl[0]: %s zablokowany
pl[1]: %s zablokowane
pl[2]: %s zablokowanych

en: You have %s available upgrade (%s) | You have %s available upgrades (%s)
pl[0]: Dostępna jest %s aktualizacja (%s)
pl[1]: Dostępne są %s aktualizacje (%s)
pl[2]: Dostępnych jest %s aktualizacji (%s)

en: Do you wish to install them now? (y/N)
pl: Czy chcesz je teraz zainstalować? (t/N)

en: Leaving without any upgrades installed.
pl: Kończenie bez instalacji jakichkolwiek aktualizacji.

en: No known bugs.
pl: Brak znanych błędów.

en: Bug list completed
pl: Lista błędów skompletowana

en: Bugs in package "%s" version %s:
pl: Błędy w pakiecie %s wersja %s:

en: The package "%s" installation has not completed
pl: Instalacja pakietu %s nie została zakończona pomyśłnie

en: The package "%s" has been modified by:
pl: Pakiet %s został zmodyfikowany przez:

en: Files lost from package "%s":
pl: Brakujące pliki pochodzące z %s:

en: target of symlink
pl: cel dla dowiązania symbolicznego

en: Missing dependencies for package "%s":
pl: Brakujące zależności dla %s:

en: Dependencies loop between "%s" and:
pl: Pętla zależności pomiędzy %s i:

en: Looking for known bugs...
pl: Sprawdzanie listy znanych błędów...

en: The following packages provide file "%s":
pl: Poniższe pakiety dostarczają plik %s:

en: (overridden by %s)
pl: (pominięta przez %s)

en: No package has installed the following files:
pl: Poniższe pliki nie zostały zainstalowane przez pakiety:

en: Check completed.
pl: Sprawdzanie zakończone.

en: Package "%s" is already in the blocked packages list.
pl: %s jest aktualnie na liście blokowanych pakietów.

en: Add package "%s" to: %s...
pl: Dodaje %s do: %s...

en: Removing package "%s" from: %s...
pl: Usuwanie %s z: %s...

en: Package "%s" is not in the blocked packages list.
pl: %s nie znajduje się na liście zablokowanych pakietów.

en: rootconfig needs --root= option used.
pl: Użycie rootconfig wymaga użycia opcji -root=

en: Package "%s" already in the cache
pl: %s aktualnie w pamięci podręcznej

en: Continuing package "%s" download
pl: Kontynuowanie pobierania %s

en: Cleaning cache directory...
pl: Czyszczenie katalogu pamięci podręcznej...

en: %s file removed from cache (%s). | %s files removed from cache (%s).
pl[0]: Usunięto %s plik z pamięci podręcznej (%s).
pl[1]: Usunięto %s plik z pamięci podręcznej (%s).
pl[2]: Usunięto %s plik z pamięci podręcznej (%s).

en: Current undigest(s)
pl: Aktualne prywatne repozytoria

en: No undigest mirror found.
pl: Nie znaleziono prywatnych repozytoriów.

en: Remove "%s" undigest? (y/N)
pl: Usuwa prywatne repozytorium %s? (t/N)

en: Removing "%s" undigest...
pl: Usuwanie prywatnego repozytorium %s...

en: Undigest "%s" not found
pl: Nie znaleziono prywatnego repozytorium %s

en: Creating new undigest "%s".
pl: Tworzenie nowego prywatnego repozytorium %s.

en: Unknown option "%s".
pl: Nierozpoznana opcja %s.

en: Nothing to do for package "%s".
pl: Brak działań do wykonania na %s.

en: Install package with "%s" or "%s"
pl: Instalacja pakietu przy pomocy '%s' albo '%s'

en: Type 'usage' to list all available commands or 'quit' or 'q' to exit.
pl: Wpisz 'usage' aby wyświetlić listę dostępnych poleceń, albo 'quit' lub 'q' aby
    zakończyć.

en: Usage: tazpkg link package_name slitaz_root
pl: Użycie: tazpkg link nazwa_pakietu slitaz_root

en: "%s" will use less than 100k in your running system RAM.
pl: '%s' użyje mniej niż 100k w pamięci ram w uruchomionym systemie.

en: Package "%s" is already installed.
pl: %s jest już zainstalowany.

en: Missing: %s
pl: Brakujące: %s

en: Link all missing dependencies? (y/N)
pl: Tworzy dowiązanie wszystkich brakujących zależnośći? (t/N)

en: The package is installed but probably will not work.
pl: Pakiet jest zainstalowany, ale prawdopodobnie nie będzie działać.

en: No dependency for:
pl: Brak zależności dla:

en: WARNING: unknown dependency for %s
pl: OSTRZEŻENIE: nierozpoznana zależność dla %s

en: File "%s" does not look like %s package!
pl: Plik %s nie wygląda jak pakiet systemu %s!

en: Invalid target: %s (expected i386)
pl: Błędna platforma docelowa: %s (spodziewana to i386)

en: Unable to extract the RPM using standard tools (rpm2cpio).
pl: Nie można rozpakować pliku RPM używając standardowych narzędzi (rpm2cpio).

en: Do you want to install "%s" package? (y/N)
pl: Czy chcesz zainstalować pakiet '%s'? (t/N)

en: Unsupported format
pl: Nieobsługiwany format

en: package
pl: pakiet

en: Short desc
pl: Krótki opis

en: Depends
pl: Zależności

en: Install
pl: Instaluj

en: Extract
pl: Wypakuj

en: Packages
pl: Pakiety

en: My packages
pl: Moje pakiety

en: Recharge list
pl: Pobierz świeżą listę

en: Check updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Administration
pl: Administracja

en: TazPanel - Packages
pl: TazPanel - Pakiety

en: Last recharge:
pl: Ostatnie odświeżenie listy:

en: (Older than 10 days)
pl: (Starsze niż 10 dni)

en: (Not older than 10 days)
pl: (Nie starsze niż 10 dni)

en: Installed packages:
pl: Zainstalowane pakiety:

en: Mirrored packages:
pl: Pakiety na serwerze:

en: Upgradeable packages:
pl: Pakiety do aktualizacji:

en: Installed files:
pl: Zainstalowane pliki:

en: Blocked packages:
pl: Zablokowane pakiety:

en: Delete
pl: Usuń

en: Use as default
pl: Użyj jako domyślny

en: Search
pl: Szukaj

en: Files
pl: Pliki

en: Name
pl: Nazwa

en: Description
pl: Opis

en: Web
pl: Sieć

en: Categories
pl: Kategorie

en: all
pl: wszystko

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: Public
pl: Publiczne

en: Any
pl: Wszystkie

en: Listing packages...
pl: Sporządzanie listy pakietów...

en: Selection:
pl: Zaznaczenie:

en: Remove
pl: Usuń

en: Check upgrades
pl: Sprawdź uaktualnienia

en: Listing linkable packages...
pl: Tworzenie listy pakietów mogących być dowiązanymi...

en: Linkable packages
pl: Pakiety mogące być dowiązanymi

en: Link
pl: Dowiązanie

en: Category: %s
pl: Kategoria: %s

en: Repository: %s
pl: Repozytorium: %s

en: Searching packages...
pl: Wyszukiwanie pakietów...

en: Search packages
pl: Szukaj pakietów

en: Toogle all
pl: Zmień wszystkie

en: File
pl: Plik

en: Recharging lists...
pl: Pobieranie świeżej listy pakietów...

en: Recharge
pl: Pobierz świeżą listę pakietów

en: Recharge checks for new or updated packages
pl: Odświeżenie listy pakietów sprawdza serwer w poszukiwaniu nowych albo zaktualizowanych pakietów

en: Recharging packages list
pl: Pobieranie świeżej listy pakietów

en: Packages lists are up-to-date. You should check for upgrades now.
pl: Listy pakietów są już aktualne. Należy teraz sprawdzić aktualizacje.

en: Checking for upgrades...
pl: Sprawdzanie uaktualnień...

en: Up packages
pl: Uaktualnij pakiety

en: Performing tasks on packages
pl: Wykonywanie działań na pakietach

en: Executing %s for: %s
pl: Wykonywanie %s dla: %s

en: y
pl: t

en: Getting package info...
pl: Pobieranie informacji o pakiecie...

en: Package %s
pl: Pakiet %s

en: Install (Non Free)
pl: Zainstaluj (Nie-Wolne)

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Block
pl: Zablokuj

en: Repack
pl: Przepakuj

en: Installed files: %s
pl: Zainstalowanych plików: %s

en: Set link
pl: Ustaw dowiązanie

en: Remove link
pl: Usuń dowiązanie

en: TazPkg administration and settings
pl: TazPkg administracja i ustawienia

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: List configuration files
pl: Wyświetla listę plików konfiguracyjnych

en: Quick check
pl: Szybkie sprawdzenie spójności

en: Full check
pl: Dogłębne sprawdzenie spójności

en: Creating the package...
pl: Tworzenie pakietu...

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Checking packages consistency...
pl: Sprawdzanie spójności pakietów...

en: Full packages check...
pl: Dogłębne sprawdzanie pakietów...

en: Packages cache
pl: Pamięć podręczna pakietów

en: Packages in the cache: %s (%s)
pl: Pakiety w pamięci podręcznej: %s (%s)

en: Default mirror
pl: Domyślny serwer

en: Current mirror list
pl: Aktualna lista serwerów

en: Private repositories
pl: Prywatne repozytoria

en: mirror
pl: serwer

en: Link to another SliTaz installation
pl: Dowiązanie do innej instalacji SliTaz

en: This link points to the root of another SliTaz installation. You will be able to install packages using soft links to it.
pl: To dowiązanie wskazuje do głównego katalogu innej instalacji SliTaz. Możliwa będzie instalacja pakietów używając miękkich dowiązań do niego.

en: SliTaz packages DVD
pl: DVD z pakietami SliTaz

en: A bootable DVD image of all available packages for the %s version is generated every day. It also contains a copy of the website and can be used without an internet connection. This image can be installed on a DVD or a USB key.
pl: Botowalny obraz DVD zawierający wszystkie dostępne pakiety dla wersji %s jest generowany każdego dnia. Zawiera on również kopię strony internetowej i może być używany bez dostępu do internetu. Obraz ten może być zainstalowany jedynie na nośniku DVD bądź USB.

en: Download DVD image
pl: Pobierz obraz DVD

en: Install from DVD/USB key
pl: Zainstaluj z nośnika DVD/USB

en: Install from ISO image:
pl: Zainstaluj z obrazu ISO:

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Latest log entries
pl: Ostatnie wpisy logów

en: %s installed package | %s installed packages
pl[0]: %s zainstalowany pakiet
pl[1]: %s zainstalowane pakiety
pl[2]: %s zainstalowanych pakietów

en: Checking packages lists - %s
pl: Sprawdzanie listy pakietów - %s

en: Recharge lists
pl: Pobierz świeżą listę pakietów

en: Check upgrade
pl: Sprawdź uaktualnienia

en: TazPkg SHell
pl: Powłoka TazPkg SHell

en: TazPkg manual
pl: TazPkg instrukcja

en: Close notification
pl: Zamknij powiadomienie

en: No packages list found - %s
pl: Nie znaleziono listy pakietów - %s

en: Your packages list is older than 10 days
pl: Lista pakietów jest starsza niż 10 dni

en: There is %s upgradeable package | There are %s upgradeable packages
pl[0]: Dostępna jest %s aktualizacja pakietów
pl[1]: Dostępne są %s aktualizacje pakietów
pl[2]: Dostępnych jest %s aktualizacji pakietów
