TazDrop - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: SliTaz Drag N Drop tool
fr: Outil SliTaz de Drag N Drop

en: Usage:
fr: Utilisation :

en: file
fr: fichier

en: Options:
fr: Options :

en: Display this small help
fr: Affiche cette courte aide

en: Display the desktop Drag N Drop window
fr: Affiche la fenêtre de drag n' drop

en: Display the desktop Drag N Drop image
fr: Affiche la fenêtre de drag n' drop pour les images

en: Display your dropped text notes
fr: Affiche vos prises de notes

en: Dropped Notes
fr: Notes déposées

en: Edit or clean-up your dropped text notes
fr: Editer ou supprimer vos prises de notes
