SliTaz Pizza - en to el translation catalogue (38 entries)

en: First step
el: Πρώτο βήμα

en: Choose your distribution name and the one you want to use as base. We need your mail to notify you when your SliTaz Flavor is built and if anything goes wrong.
el: Επιλέξτε το όνομα της διανομής και εκείνο που θέλετε να χρησιμοποιήσετε σανβάση. Χρειαζόμαστε το e-mail σας για να σας ειδοποιήσουμε για το πότε θα είναι διαθέσιμο το SliTaz Flavor και αν ποτέ ο,τιδήποτε πάει στραβά.

en: Flavor name
el: Όνομα του flavor

en: Short description
el: Σύντομη περιγραφή

en: Email
el: Ηλεκτρο. διεύθυνση e-mail

en: Based on
el: Βασίζεται στο

en: Text mode system
el: Σύστημα σε μορφή κειμένου (text mode)

en: X without GTK or Qt
el: To X χωρίς GTK ή Qt

en: Clean GTK desktop
el: Καθαρισμός της επιφάνειας εργασίας GTK

en: Default SliTaz desktop
el: Προεπιλεγμένη επιφάνεια εργασίας του SliTaz

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Generate
el: Δημιουργία

en: Last chance to stop process or start over. Next step will pack your flavor and add it to the build queue. Here you can also add a note to your receipt flavor, this will be displayed on your flavor ID page and can be used to give more info to other users and SliTaz developers.
el: Αυτή είναι η τελευταία ευκαιρία για τη διακοπή της διδικασίας, ή την επανεκκίνηση. Στο επόμενο βήμα, θα πακεταριστεί το δικό σας flavor και θα προστεθεί στην ουρά των build. Εδώ, μπορείτε, επίσης, να προσθέσετε μια σημείωση στη δική σας απόδειξη flavor, και αυτό θα εμφανισθεί στη σελίδα ταυτοποίησης ID του flavor και θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να την παροχή περισσότερων πληροφοριών σε άλλους χρήστες και στους προγραμματιστές του SliTaz.

en: Cancel
el: Διαγραφή

en: Build flavor
el: Χτίσιμο του flavor

en: Removing temporary files for: $id
el: Διαγραφή προσωρινών αρχείων για: $id

en: Start over
el: Εκκίνηση

en: Packing: $FLAVOR
el: Γίνεται πακετάρισμα: $FLAVOR

en: Your ISO will be built on next Pizza Bot run
el: Το δικό σας ISO θα χτιστεί με την επόμενη εκτέλεση του Pizza Bot

en: There is $inqueue flavor in queue | There are $inqueue flavors in queue
el[0]: Υπάρχουν $inqueue flavor στην ουρά
el[1]: Υπάρχουν $inqueue flavors στην ουρά

en: Download tarball:
el: Κατεβάστε το tarball:

en: Status
el: Κατάσταση (status)

en: Download ISO:
el: Κατεβάστε το ISO:

en: Flavor is building or still in the build queue
el: Γίνεται το χτίσιμο του flavor ή βρίσκεται ακόμη στην ουρά των build

en: Status for: $FLAVOR
el: Κατάσταση για: $FLAVOR

en: Flavor description:
el: Περιγραφή του flavor:

en: Help
el: Βοήθεια

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Welcome
el: Καλωσήλθατε

en: SliTaz Pizza lets you create your own SliTaz ISO flavor online. The ISO image can be burnt on a cdrom or installed on USB media. Please read the SliTaz Pizza <a href="?help">Help</a> before starting a new flavor.
el: Το SliTaz Pizza σας επιτρέπει να δημιουργήσετε τη δική σας εικόνα SliTaz ISO flavor online. Η εικόνα ISO μπορεί να καεί σε ένα CD-rom ή να εγκατασταθεί σε ένα αποθηκευτικό μέσο USB. Παρακαλούμε, διαβάστε τη <a href="?help">Βοήθεια</a> του SliTaz Pizza, πριν την έναρξη ενός νέου flavor.

en: Create a new flavor
el: Δημιουργία ενός νέου flavor

en: Latest builds
el: Τα πιο πρόσφατα builds

en: More activity
el: Περισσότερες δραστηριότητες

en: Creating receipt and packages list
el: Δημιουργείται απόδειξη (receipt) και κατάλογος πακέτων

en: Remove package(s)
el: Απομάκρυνση πακέτου(ων)

en: Add package(s)
el: Προσθήκη πακέτου(ων)

en: Here you can add or remove some packages to your flavor. You can also search for a package name and description to find a package name
el: Εδώ, μπορείτε να προσθέτετε ή να διαγράφετε μερικά πακέτα στο δικό σας flavor. Μπορείτε, επίσης, να ψάξετε ένα όνομα πακέτου και την περιγραφή, για να εντοπίσετε το όνομα ενός πακέτου

en: Search
el: Αναζήτηση
