TazPkg Web - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: Download
pl: Pobrać

en: Receipt
pl: Recepta

en: Package name
pl: Nazwa pakietu

en: Description
pl: Opis

en: Architecture
pl: Architektura

en: Bugs
pl: Błędy

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Build dependencies
pl: Zależności przy budowaniu

en: File
pl: Plik

en: File list
pl: Lista plików

en: Common files
pl: Wspólne pliki

en: Category
pl: Kategoria

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: License
pl: Licencja

en: SliTaz version
pl: Wersja SliTaz

en: cooking
pl: gotowanie

en: tiny
pl: maleńki

en: backports
pl: backporty

en: Search
pl: Szukaj

en: %s package | %s packages
pl[0]: %s pakiet
pl[1]: %s pakiety
pl[2]: %s pakietów

en:  and %s file in %s database |  and %s files in %s database
pl[0]:  i %s plik w bazie danych %s
pl[1]:  i %s pliki w bazie danych %s
pl[2]:  i %s plików w bazie danych %s

en: Page generated in %s second. | Page generated in %s seconds.
pl[0]: Strona wygenerowana na sekundę.
pl[1]: Strona wygenerowana w %s sekundy.
pl[2]: Strona wygenerowana w %s sekund.

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: "glibc-base" and "gcc-lib-base" are implicit dependencies, <b>every</b> package is supposed to depend on them.
pl: Pakiety glibc-base i gcc-lib-base są bezwarunkowymi zależnościami, <b>każdy</b> pakiet ma je domyślnie w zależnościach.

en: Please specify name of the package.
pl: Proszę podać nazwę pakietu.

en: Package "%s" was not found
pl: Pakiet %s nie został znaleziony

en: %s architecture | %s architectures
pl[0]: %s architektura
pl[1]: %s architektury
pl[2]: %s architektur

en: %s maintainer | %s maintainers
pl[0]: %s opiekun
pl[1]: %s opiekunów
pl[2]: %s opiekunowie

en: %s license | %s licenses
pl[0]: %s licencja
pl[1]: %s licencje
pl[2]: %s licencji

en: %s category | %s categories
pl[0]: %s kategoria
pl[1]: %s kategorie
pl[2]: %s kategorii

en: %s tag | %s tags
pl[0]: %s tag
pl[1]: %s tagi
pl[2]: %s tagów

en: base-system
pl: podstawowy system

en: utilities
pl: narzędzia

en: network
pl: sieć

en: graphics
pl: grafika

en: office
pl: biuro

en: development
pl: narzędzia programistyczne

en: system-tools
pl: narzędzia systemowe

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: games
pl: gry

en: misc
pl: różne

en: meta
pl: meta-pakiety

en: non-free
pl: nie wolne

en: Name
pl: Nazwa

en: Version
pl: Wersja

en: Website
pl: Strona www

en: Tags
pl: Tagi

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Depends on
pl: Zależy od

en: Provides
pl: Zapewnia

en: Suggested
pl: Zasugerował

en: Show cooking log
pl: Pokaż dziennik cooking

en: N/A
pl: Niedostępne

en: Download package
pl: Pobierz pakiet

en: Show receipt
pl: Pokaż recepta

en: Show files list
pl: Pokaż listę plików

en: Install package
pl: Zainstaluj pakiet

en: Remove package
pl: Usuń pakiet

en: Configuration files
pl: Pliki konfiguracyjne

en: Loop dependency
pl: Pętla zależności

en: Dependency tree for package "%s"
pl: Drzewo zależności dla: %s

en: Dependency tree for packages suggested by package "%s"
pl: Drzewo zależności dla: %s (sugerowane)

en: Reverse dependency tree for package "%s"
pl: Odwrotne drzewo zależności dla: %s

en: Loop dependency of build
pl: Pętla zależności przy budowaniu

en: Package "%s" requires next packages to be built
pl: %s wymaga tych pakietów do budowania

en: Next packages require package "%s" to be built
pl: Pakiety wymagające %s do budowania

en: Next packages may overwrite files of package "%s"
pl: Poniższe pakiety mogą przeładować pliki z %s

en: File names matching "%s"
pl: Nazwy plików pasujące %s

en: List of files in the package "%s"
pl: Lista plików w pakiecie %s

en: %s file | %s files
pl[0]: %s plik
pl[1]: %s pliki
pl[2]: %s plików

en: Descriptions matching "%s"
pl: Opisy pasujące %s

en: Known bugs in the packages
pl: Znane błędy w pakietach

en: The list of packages of architecture "%s"
pl: Lista pakietów architektury %s

en: The list of packages that <%s> maintains
pl: Lista pakietów, które utrzymuje <%s>

en: Packages with "%s" license
pl: Pakiety z licencji %s

en: Packages of category "%s"
pl: Pakiety z kategorii %s

en: The list of packages tagged "%s"
pl: Lista pakietów oznaczonych %s

en: Receipt for package "%s"
pl: Recepta pakietu %s

en: Package names matching "%s"
pl: Nazwy pakietów pasujących %s

en: Packages providing the package "%s"
pl: Pakiety dostarczające %s

en: SliTaz Packages - Search $SEARCH
pl: Pakiety SliTaz - Szukaj $SEARCH

en: SliTaz Packages
pl: Pakiety SliTaz

en: Home
pl: Start

en: Community
pl: Społeczność

en: Doc
pl: Dokumentacja

en: Shop
pl: Sklep
