TazPkg Web - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Package
sv: Paket

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Taggar

en: Bugs
sv: Buggar

en: Receipt
sv: Recept

en: Depends
sv: Beror

en: Build depends
sv: Bygget beror

en: File
sv: Fil

en: File list
sv: Fil lista

en: common files
sv: Vanliga filer

en: cooking
sv: kokar

en: tiny
sv: jätteliten

en: undigest
sv: osmält

en: Search
sv: Sök

en: 	glibc-base and gcc-lib-base are implicit dependencies,
    	<b>every</b> package is supposed to depend on them.
sv: 	glibc-base och gcc-lib-base är underförstådda beroenden,
    	<b>varje</b> paket är menade att bero på dem.

en: No package $SEARCH
sv: Inget paket $SEARCH

en: Search for packages
sv: Sök efter paket

en: Depends loops
sv: Beroenden upprepas

en: Dependency tree for: $SEARCH
sv: Beroendeträd för: $SEARCH

en: Dependency tree for: $SEARCH (SUGGESTED)
sv: Beroendeträd för: $SEARCH (SUGGESTED)

en: Reverse dependency tree for: $SEARCH
sv: Omvänt beroendeträd för: $SEARCH

en: Build depends loops
sv: Byggets beroenden upprepas

en: $SEARCH needs these packages to be built
sv: $SEARCH behöver att de här paketen byggs

en: Packages who need $SEARCH to be built
sv: Paket som behöver att $SEARCH byggs

en: These packages may overload files of $SEARCH
sv: Dessa paket kan överskrida $SEARCH 's filer

en: Result for: $SEARCH
sv: Resultatet av: $SEARCH

en: $filenb file | $filenb files
sv[0]: $filenb fil
sv[1]: $filenb filer

en: Description of package: $SEARCH
sv: Beskrivning av paket: $SEARCH

en: description
sv: beskrivning

en: Result for: $SEARCH (package providing $vpkg)
sv: Resultat av: $SEARCH (package providing $vpkg)

en: SliTaz Packages - Search $SEARCH
sv: SliTaz paket - Sök $SEARCH

en: Home
sv: Hem

en: Community
sv: Samhälle

en: Doc
sv: Dokument

en: SliTaz Packages
sv: SliTaz Paket
