TazPkg Web - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Receipt
sv: Recept

en: Package name
sv: Paket

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tag
sv: Taggar

en: Bugs
sv: Buggar

en: Dependencies
sv: Beror

en: Build dependencies
sv: Bygget beror

en: File
sv: Fil

en: File list
sv: Fil lista

en: Common files
sv: Vanliga filer

en: cooking
sv: kokar

en: tiny
sv: jätteliten

en: undigest
sv: osmält

en: Search
sv: Sök

en: "glibc-base" and "gcc-lib-base" are implicit dependencies, <b>every</b> package is supposed to depend on them.
sv: 	glibc-base och gcc-lib-base är underförstådda beroenden,
    	<b>varje</b> paket är menade att bero på dem.

en: Package "%s" was not found
sv: Inget paket %s

en: base-system
sv: bas-system

en: x-window
sv: x-fönster

en: utilities
sv: verktyg

en: network
sv: nätverk

en: graphics
sv: grafik

en: office
sv: kontor

en: development
sv: utveckling

en: system-tools
sv: system-verktyg

en: security
sv: säkerhet

en: games
sv: spel

en: misc
sv: diverse

en: non-free
sv: icket-fria

en: Loop dependency
sv: Beroenden upprepas

en: Dependency tree for package "%s"
sv: Beroendeträd för: %s

en: Dependency tree for packages suggested by package "%s"
sv: Beroendeträd för: %s (SUGGESTED)

en: Reverse dependency tree for package "%s"
sv: Omvänt beroendeträd för: %s

en: Loop dependency of build
sv: Byggets beroenden upprepas

en: Package "%s" requires next packages to be built
sv: %s behöver att de här paketen byggs

en: Next packages require package "%s" to be built
sv: Paket som behöver att %s byggs

en: Next packages may overwrite files of package "%s"
sv: Dessa paket kan överskrida %s 's filer

en: File names matching "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: List of files in the package "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: %s file | %s files
sv[0]: %s fil
sv[1]: %s filer

en: Descriptions matching "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: The list of packages of architecture "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: The list of packages that <%s> maintains
sv: Resultatet av: %s

en: Packages with "%s" license
sv: Resultatet av: %s

en: Packages of category "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: The list of packages tagged "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: Receipt for package "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: Package names matching "%s"
sv: Resultatet av: %s

en: Packages providing the package "%s"
sv: Resultat av: package providing %s

en: SliTaz Packages - Search $SEARCH
sv: SliTaz paket - Sök $SEARCH

en: SliTaz Packages
sv: SliTaz Paket

en: Home
sv: Hem

en: Community
sv: Samhälle

en: Doc
sv: Dokument
