Tazpkg Web - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Package
de: Paket

en: Description
de: Beschreibung

en: Depends
de: Abhängigkeiten

en: File
de: Datei

en: File list
de: Datei liste

en: cooking
de: Cooking

en: Search
de: Suche

en: No package $SEARCH
de: Kein Paket für $SEARCH

en: Depends loops
de: Abhängigkeiten loops

en: Dependency tree for: $SEARCH
de: Abhängigkeiten von: $SEARCH

en: Dependency tree for: $SEARCH (SUGGESTED)
de: Abhängigkeiten von: $SEARCH (SUGGESTED)

en: Reverse dependency tree for: $SEARCH
de: Abhängigkeit für: $SEARCH

en: Result for: $SEARCH
de: Resultate für : $SEARCH

en: Result for: $SEARCH (package providing $vpkg)
de: Resultate für : $SEARCH (package providing $vpkg)
