SliTaz Base - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Done
ca: Fet

en: Failed
ca: S'ha produït un error

en: You must be root to execute:
ca: Heu de ser superusuari per executar:

note: Translators: 'w' is the width the wider translated message ('[ Done ]' or '[ Failed ]') takes in a terminal; place here the number
en: w
ca: 25

en: Mirror is unreachable
ca: No es pot arribar al mirall

en: Mirror is up-to-date
ca: Mirall actualitzat

en: Missing receipt: %s
ca: Falta el rebut: %s

en: File %s is not a tazpkg. Exiting
ca: El fitxer %s no és un tazpkg. Surt

en: CGI SHell Environment
ca: Entorn CGI Shell

en: Welcome to the SliTaz web server CGI Shell environment. Let the power of SHell script meet the web! Here you can check HTTP info and try some requests.
ca: Benvingut al servidor web de SliTaz de l'entorn CGI Shell. Deixa que el força de l'script shell satisfaci la web! Aquí podeu comprovar la informació HTTP i provar algunes peticions.

en: Including %s in your scripts lets you use PHP-like syntax such as: %s
ca: La inclusió de %s en les seqüències d'ordres permet utilitzar sintaxi PHP com: %s

en: QUERY_STRING test:
ca: Prova QUERY_STRING:

en: HTTP Info
ca: Informació HTTP

en: <b>Usage:</b> man [section] command
ca: <b>Ús:</b> ordre man [secció]

en: in section %s
ca: en la secció %s

en: Found local manpage %s but no tool to display it.
ca: S'ha trobat una pàgina de man %s però no hi ha cap eina per mostrar-la.

en: Consider installing groff by running: %s
ca: Considereu instal·lar groff executant: %s

en: %s found in the following sections:\n%s\nPlease choose one:
ca: %s trobats en les següents seccions:\n%s\nSi us plau, escolliu una:

en: No manual entry for %s
ca: No hi entrada manual per a %s
